Suruç ilçemiz Suruç olalı ilk defa bu derece güzel bir hastane ve sağlık hizmeti ile karşı karşıya... 

Yıllardır ziyaret yolunda olup ilçe ihtiyaçlarını artık karşılayamaz hale gelen Suruç devlet hastanesi artık yeni yerinde, yeni hizmetinde ve halka hizmet etmeye gönül vermiş bir Başhekim olan Sayın Necmi EŞİYOK'un yönetimindedir. 

Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Sayın İbrahim Halil Yıldız, Kamu hastaneleri Birliği ve halkın desteği ile açıldığı günden beri Başhekimimizin inanılmaz çabası ve gayreti sonucunda adeta bir AVM gibi görünen ve görmeye alışkın olmadığımız bir estetiğe kavuşmuştur. 

Bundan sebeptir ki Sağlık köşemizi canu gönülden kendisini sağlık hizmetine adayan bu denli temiz kalpli ve çalışkan Başhekimimize ayırdık ve artık hastane çalışmaları, deneyimli doktorlarımızın sağlık alanında tavsiyeleri,ropörtajları, operasyon çalışmalarına dair başarı öykülerini burada sizlerle paylaşıyor olacağız. 

Sanliurfadanhaberler.com ailesi olarak burdan Suruç Devlet Hastanesi Başhekim'i Sayın Necmi Eşiyok hocamıza en derin şükranlarımızı sunuyor yaptığı çalışmalar için teşekkür ediyor, yapmaya devam edeceği hizmetler için ise  allah'tan kendilerine güç, kuvvet  vermelerini niyaz ediyoruz. 

 

Haber :Ömer GÜNER