Günümüzde ne yazıkki siyaset edebi diye birşey kalmamıştır.

Bunun en açık örneği,çalışmalarımızı,gelişen ve değişen Türkiyeyi hazmedemeyip emellerine ulaşamayan CeHaPe zihniyetidir. Sayın Cumhurbaşkanı'mıza hakaret etmeyi kendisine yol edinen bu hain zavallılar maalesef tazminat ödemeye doymamaktadırlar.

''Akıl olmayınca yaşta ne kuruda biter ne yaşta''atasözünü bu aralar sık sık kullanıyorum...Kullanıyorum;çünkü gerçek manada karşımızdaki anamuhalet partisi maalesef gerçek siyaset yapmayı bırakın mahalle ağzı ile siyaset yapmaya çalışmaktadır.

Dün,CeHaPe yine yaptı yapacağı akılsızlık ve edepsizliğini...

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’un TBMM’de yaptığı basın toplantısında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik hakaret içerikli sözler sarf etti.

Anamuhalefet şakşakçıları ise o zatı savunmak için eleştiri yaptığını belirtiyor fakat küfür,hakaret içerikli cümlelerin eleştiri ile bağdaşmadığı alanen ortadadır. Eğer hakaret değil ise o halde size aynısını tekrar etmemde bir sakınca yoktur diye düşünüyorum. 

Özkoç!  Şerefsizsin,Alçaksın,Namussuzsun...

Atacağı adımı atmadan önce düşünmeyen bir nesil'e öncülük edep CeHaPe,bu memlekette her zaman ABD ve PKK yandaşı olmaktan çekinmemiştir. seçimlerde sırf Ak Partiyi devirmek için zillet itifakının şer güçleri ile sıkıştığı elleri nihayetinde koparan bir nida yükseldi TBMM sıralarından.

Ak Parti Şanlıurfa Millet Vekili ve MKYK Üyesi Sayın İbrahim Halil YILDIZ, Vatana ihanet edeni,haddini aşanı asla affetmiyor affetmeyecekte.

özkoç'un başına aldığı darbe umarım kendisini akıllandırmıştır demek isterdim ama dünden bugüne ne yazıkki bunlar değişmedi,değişeyecek de;fakat Osmanlı Torunları her zaman dimdik ve ayaktadır. Siz bu vatanana ihnaet ettikçe biz gözünüzün ortasına o yumrukları indirmeye devam edeceğiz biiznillah. 

Yukarıdaki fotoğrafa lütfen iyi bakınız... Bir osmanlı tokadı'nın en net karesidir gördüğünüz.

''Ellerinize sağlık sayın YILDIZ'':


Bu kapsamda Şanlıurfa'mız bir kere daha REİS'e bağlılığını,sadakatini göstermiştir,göstermeye devam edecektir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik hadsiz ve edepsiz açıklamaları nedeniyle, Engin Özkoç aleyhine 1 milyon liralık manevi tazminat davası açtık. Ayrıca 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçundan suç duyurusunda bulunduk" dedi.

Millet Vekilimiz Sayın YILDIZ'a hitaben:

Allah için hadi vur mehmedim (Halil'im)
Vur vur vur mehmedim (Halil'im)
şehitler için hadi vur mehmedim (Halil'im)
Ölüm değil ki ona elem keder
Bir tek Rabbine secde eder
Benim askerimdir adı Mehmet
çeker zahmet sonu rahmet
Fatih'in Alparslan'ın torunu
Dedesi gibi oda bozar oyunu
Merhametlidir ama
İhanet edenin elbet kurutur soyunu
Hain vurur kalleşçe
Biz yaraları sararız kardeşçe
Akrep kobra yada ejder
Yanımda dolu bak kardeşler
Jöh Pöh Komando Bordo Bere
Fark etmez dağ tepe dere
Kırk kişi yeteriz hainlere
Can veririz vatana yüz bin kere

vesselam...