Kıymetli Okurlarım!

Allahın selamı olan "Esselamün Aleyküm" ile sizleri selamlıyorum.

Mevzu hizmet ise fedakarlık herkes için olmalı diyorum.

Gönlünü memlekete adamış, halihazırda var olan millet vekilimiz ile beraber Aynı anda Suruç için  kendilerini adamış iki velinimet daha ilçemize şeref vermiş ve gerçek hizmet aşkı ile ilk günden beri dur durak demeden çalışan iki büyük isimden bahsetmiyorum. 

A)- Ak parti Suruç ilçe Başkanı Sayın Mustafa Doğan... 

Herkes tarafından tanınan ve sevilen, halkımız değerlerinden olan ve halktan biri olan, alçak gönüllü kişiliği ile makamında bir saniyesi boş geçmeyen, halkın kendisini yanlız bırakmadığı, sonuna kadar bu kutlu yürüyüşte arkasında dim dik durduğu, Çalışmaları ile göz doldurduğu artık herkes tarafından bilinmektedir. 

A, B, C grubu halk demeden, her kesime hizmet anlayışı ile hitap eden Sayın DOĞAN, çalışmalarını belirli prensip ve Ak Parti hizmet anlayışına göre yürütmektedir. 

Şimdi bu cümlede bağırarak şunu sormak istiyorum:" Hanginiz bizi biz olduğunuz için sevdiniz ve dürüst oldunuz?, hanginiz bu memlekette taş üstüne bir tane taş koydunuz?" 

Elbetteki Yaparsa Ak Parti yapar. Yaptı, yapacaklar da. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. 

B) - Suruç İlçe Kaymakamı ve Belediye Baskan Vekili Sayın Kenan AKTAŞ... 

İlçemize kaymakam olarak atanan Sayın AKTAŞ'ı ziyaret ettiğim günü çok iyi hatırlıyorum ve eminim Sayın Kaymakamımız da hatırlayacaktır. 

Şu ifadelere yer vermiştim:

"Sayın Kaykamım, sizden beklentimiz halktan biri olmanız ve halk ile iç içe yürüyen bir sembol olmanız."

Peki yaptı mı? 

Elhamdülillah yaptı ve şuanda halktan biri olarak içimizde yürüyen bir sembol haline gelmiş durumda. Suruç belediyesine kayyım olarak atanan Sayın AKTAŞ, hizmet için engel tanımıyor elhamdülillah." Ben burda isem herşey halkın menfaati için olacak" diyen bir kişiliğe sahip. 

Tabi halk olarak bu durumdan herkes memnun. Şikayetçi olan yok...

Eski Yatılı Bölge Okulunu mesire alanına çevirecek olması, Süleyman şah parkı düzenlemeleri, orman oluşturma hazırlıkları, her çarşamba gününü halk günü olarak düzenlemeleri, halkı dinleyip anında çözüm üretmeleri. Yol çalışmaları ve daha neler neler... 

İnançlıyım... 

İlçemiz bir sonraki seçim dönemlerine kadar gözle görülür elle tutulur her hizmeti tamamlayacaktır. 

Bununla beraber siyasi olarak destek sağlayacak olan bizler bir an boş durmayacağız. Bu Kutlu davada sen, ben, o demeden herkesin imdadına koşacak farkımızı gerçek manada ortaya koyacağız. 

Belirtiyorum... 

#yaparsaakpartiyapar   #yaparsakayyımyapar. 

Teşekkür ediyorum... 

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekilimiz ve MKYK üyesi Sayın İbrahim Halil Yıldız'a ilçemize katkıları, hizmetleri ve destekleri için teşekkür ediyor ve iyiki varsınız diyorum. 

Durmak yok yola devam inşallah. 

Vesselam.