Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin Şanlıurfa genelinde görev yapan bütün sağlık personellerine yürekten destek veren SMS mesajı attı.

Korona Virüsü ile mücadelenin Şanlıurfa'da da başladığı günden itibaren gece gündüz demeden sağlıkçılarla kordineli çalışmalar yürüten ve Şanlıurfa'nın bu illetten kurtulması için mücadele veren Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin sağlık personellerini duygulandıran ve destek veren SMS mesajı paylaştı.

Şanlıurfa genelinde görev yapan bütün sağlık personellerine özel SMS mesajı göndererek teşekkür edip moral veren Vali Erin'in bu davranışı mesajı alan sağlık personellerini hem duygulandırdı hemde moralmen motive etti.

Erin sağlık personellerine gönderdiği mesajında:
"Değerli Sağlık Çalışanımız, Zor bir dönemde, koşulları zor ama güzel bir şehirde, olağanüstü bir gayretle başarılı bir çalışma yürütüyorsunuz. Müteşekkiriz. Bütün imkanlarımızla yanınızdayız.İnşallah hep birlikte en az hasarla bu zorlukların üstesinden geleceğiz. Selam ve sağlık dileklerimle. Abdullah ERİN ŞANLIURFA VALİSİ." dedi.

Vali Erin'in mesajını sosyal medya hesaplarından paylaşan bir çok sağlıkçı Vali Erin'e teşekkür etti.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin'in mesajını kendi sosyal medya hesabından paylaşan Şanlıurfa'nın tanınmış doktorlarından Mahmut Subaşı Vali Erin'in mesajına "Bir teşekkür bile beni çok mutlu etti.Her zaman olduğu gibi halkımıza hizmet motivasyonumuzu arttırıyorsunuz.Sağolun sayın valim." diyerek yanıt verdi.
Doktor mahmut Subaşı'nın mesajı paylaştığı sayfasında yüzlerce beğeni ve Vali Erin'e teşekkür yorumları yapıldı.